Administrator Sisteme
Next Vision

18 octombrie 2024

Compania Next Vision S.R.L. caută un Administrator Sisteme (SysAdmin) dedicat care să se ocupe de serverele noastre pe platforma CentOS 6.10, precum și de software-urile care vor fi instalate pe acestea.

Responsabilități:

  • Administrarea și gestionarea serverelor pe CentOS 6.10.
  • Instalarea, configurarea și întreținerea software-urilor necesare.
  • Monitorizarea performanței serverelor și optimizarea acestora.
  • Asigurarea securității și a integrității sistemelor.
  • Rezolvarea problemelor tehnice și oferirea de suport utilizatorilor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în administrarea sistemelor Linux, în special CentOS.
  • Cunoștințe solide în configurarea serverelor și gestionarea software-ului.
  • Abilități de rezolvare a problemelor și gândire analitică.
  • Capacitatea de a lucra atât în regim part-time, cât și full-time.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională.
  • Program flexibil, adaptat nevoilor tale.

Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău la adresa de email: hr@vision.md

Next Vision S.R.L. - Viziuni Noi pentru Viitor!

Tel.: +37368388552
E-mail: hr@vision.md
Website: www.vision.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide