Agent comercial HoReCa | Торговый представитель HoReCa
Aquatrade

19 octombrie 2024

AQUATRADE, cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova, anunță un post vacant, pentru funcția de Agent comercial în domediul HoReCa.

Activăm de 15 ani pe piața RM, cu 9 filiale în toată țara, având aproximativ 800 de angajați!
Clienții noștri includ peste 9000 de puncte de vânzare, de la cele mai mici alimentare până la mari rețele comerciale. Suntem peste tot!
Ei ne aleg pentru că ne-am dovedit a fi un partener de încredere cu un produs de calitate.
Astfel, suntem în căutarea unui  Agent comercial în domediul HoReCa , cu care vom crește împreună.

OFERIM:

  • Lucru stabil într-o echipă tânără și dinamică.
  • Salariu motivant (% din îndeplinirea planului de vânzări).
  • Angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie).
  • Compensarea convorbirilor telefonice.
  • Posibilitatea de a avansa în carieră.
  • Automobil de serviciu.
  • Participare la traininguri tematice vânzărilor.
  • Bibliotecă corporativă.
  • Reducere 20% la serviciile laboratorului SYNEVO.
  • Compensarea la sală de sport (Upfit).
  • Program de lucru: Luni -Vineri 8:00-17:00.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Vânzarea produselor și serviciilor companiei;
  • Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi;
  • Menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi;
  • Crearea şi distribuirea ofertelor comerciale;
  • Prezentarea produselor și serviciilor prin telefon și personal;
  • Negocierea şi semnarea contractelor.

CERINȚE:

  • Cunoșterea limbilor română, rusă;
  • Abilitatea excelentă de convingere;
  • Abilități de negociere și promovare a produsului;
  • Abilitatea de a intra ușor în contact cu clientul;
  • Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului remunerării;
  • Permis categoria B.

Expediați CV dvs. la adresa de e-mail  job@aquatrade-hr.md cu indicarea postului în tema scrisorii. Detalii la numarul 060911189.

Компания «AquaTrade», крупнейший дистрибьютор минеральных вод и прохладительных напитков в Республике Молдова, объявляет о вакансии на должность Коммерческий агент в сфере HoReCa
Наша команда растет, и мы приглашаем вас стать ее частью и открыть лучшую версию себя!

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:

  • Стабильная работа в молодом и динамичном коллективе.
  • Мотивирующая заработная плата (% от выполнения плана продаж).
  • Официальное трудоустройство + Социальный пакет (налоги оплачивает компания).
  • Компенсация за телефонные разговоры.
  • Возможность карьерного роста.
  • Служебный автомобиль.
  • Скидку 20% на услуги лаборатории SYNEVO.
  • Компенсацию абонемента в спортзал (Upfit).
  • График работы: Понедельник–Пятница, с 8:00 до 17:00.

ОБЯЗАННОСТИ:

  • Продажа продукции и услуг компании;
  • Выявление и привлечение потенциальных клиентов;
  • Поддержание отношений с существующими клиентами;
  • Создание и распространение коммерческих предложений;
  • Презентация товаров и услуг по телефону и лично;
  • Ведение переговоров и подписание договоров.

ТРЕБОВАНИЯ:

  • Знание румынского, русского языков;
  • Отличное умение убеждать;
  • Навыки ведения переговоров по продвижению продуктов;
  • Возможность легко контактировать с клиентом;
  • Ориентация на результат, желание влиять на уровень оплаты труда;
  • Стрессоустойчивость;
  • Энергичный, ответственный, организованный, коммуникабельный;
  • Водительские права категории B.

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты job@aquatrade-hr.md с указанием позиции по теме письма. Подробности по номеру 060911189.

E-mail: job@aquatrade-hr.md
060911189

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide