Bioinginer | Inginer biomedical

Tetis

24 septembrie 2024

Compania Tetis International Co SRL care se dezvoltă activ pe piața Republicii Moldova deja 30 de ani, importator și distribuitor oficial al multor branduri mondial cunoscute, este in căutare de un nou membru al echipei in funcția de:

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare în: Inginerie Biomedicală, Electronica;
  • Experienţă relevantă de minim 2 ani;
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
  • Bune abilități de scriere și vorbire în limbile româna, rusa;
  • Cunoștințe și abilități avansate de operare PC;
  • Abilități de comunicare, auto-disciplină, responsabilitate;
  • Deținerea permisului de conducere categoria B.
Responsabilitati:
  • Executarea acțiunilor de servis și suportul tehnic pentru echipamente și dispozitive medicale, inclusiv întreținere, instalare, configurare, reparare şi asistență tehnică;
  • Intocmirea fiselor de servis conform specificatiilor.
Cerinte minime profesionale:
  • Utilizarea multimetrelor - masurare consum curent si tensiuni joase; cunostinte de electronica, electro tehnica, electro mecanica si optica;
  • Atentie la detalii de finete in repararea si  fixarea pieselor si a subansamblelor.

Noi garantăm:

  • Lucrul în una din cele mai mari companii din domeniul;
  • Salariu motivant și atractiv cu angajare oficială și întreg pachet social;
  • Automobil de serviciu;
  • Telefonie corporativă;
  • Prime de sărbători;
  • Team-buildinguri și evenimente corporative;
  • Condiții confortabile de muncă și un program de muncă 5/2, de la 9:00 la 18:00;
  • Traninguri specializate organizate direct de producatori utilajului medical.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide