Conducător Auto

Artgranit

18 octombrie 2024

HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Căutăm un Conducător Auto responsabil, cu experiență, care să se ocupe de livrări, ridicări de marfă și gestionarea flotei auto formată din 10 mașini.

Beneficii:

  • Locul de munca se afla în Chișinău, Buiucani, str. Alba-Iulia 75, grafic luni-vineri de la 8:00-18:00;
  • Salariul: 15000 lei;
  • Instruire internă și traininguri externe asigurate de companie;
  • Cadouri la zile de naștere și evenimente speciale din viață (căsătorie, naștere copil);
  • Teambuildinguri și evenimente corporative.

Responsabilități principale:

  • Efectuarea livrărilor și ridicărilor de marfă, la solicitare;
  • Gestionarea și actualizarea evidenței vehiculelor din flotă, inclusiv programarea și monitorizarea reviziilor și inspecțiilor tehnice.
  • Verificarea stării tehnice a vehiculelor și organizarea reparațiilor.
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță rutieră și întreținerea corespunzătoare a vehiculelor.
  • Monitorizarea și gestionarea costurilor de întreținere, combustibil, reparații și asigurări.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura un flux de marfă constant și livrări la timp.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B (alte categorii constituie un avantaj).
  • Experiență de minim 3 ani în domeniul transporturilor și livrărilor.
  • Abilități de organizare și gestionare a flotei auto.
  • Cunoștințe despre întreținerea și reviziile tehnice ale vehiculelor.
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
  • Orientare către siguranță și respectarea regulilor de circulație.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: hr@artgranit.md

Alte anunțuri publicate de această companie