Contabil

AUTOCAPITAL MDV

10 octombrie 2024

Angajăm:

Contabil

Dealer-Centru Mercedes-Benz caută să angajeze un contabil. Suntem în căutarea unui specialist responsabil și atent la detalii, care să se alăture echipei noastre și să contribuie la dezvoltarea cu succes a companiei.

Responsabilități:

  • Păstrarea evidenței contabile și întocmirea raportărilor.
  • Prelucrarea documentelor primare și controlul corectitudinii acestora.
  • Realizarea calculelor cu partenerii și angajații.
  • Participarea la formarea bugetului și planificarea financiară.
  • Pregătirea și depunerea raportărilor către autoritățile fiscale.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul contabilității sau finanțelor.
  • Experiență de lucru pe o poziție similară de minimum 2 ani.
  • Cunoștințe solide de legislație contabilă și fiscală.
  • Cunoștințe avansate de 1C și MS Office.
  • Atenție la detalii, responsabilitate și abilitatea de a lucra în echipă.

Oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Garanții sociale și beneficii suplimentare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.
  • O echipă prietenoasă și condiții de muncă confortabile.

Dacă ești pregătit să devii parte din echipa noastră și îndeplinești cerințele menționate, trimite-ne CV-ul tău cu mențiunea „Contabil”. Te așteptăm cu nerăbdare!

Alătură-te echipei Mercedes-Benz și dezvoltă-te alături de noi!

Alte anunțuri publicate de această companie