Director de Vânzări de la 15000 MDL
Linkair

19 octombrie 2024

LinkAir este o companie internațională, specializată în vânzarea de bilete de avion și servicii turistice diverse. Din 2016, suntem un nume de încredere pe piața din Moldova, cu peste 60.000 de clienți mulțumiți și o reputație solidă. Ne mândrim cu ofertele noastre variate și tarifele competitive, datorită colaborării cu numeroase companii aeriene.

Căutăm persoane pasionate și dedicate, care să se alăture echipei noastre de experți.

La LinkAir, veți avea ocazia să lucrați într-un mediu dinamic, unde prioritatea este oferirea de asistență personalizată și servicii de primă clasă. Indiferent dacă aveți experiență în domeniu sau sunteți la început de carieră, vă oferim oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru stimulant.

Responsabilități:

  • Crearea și implementarea unei strategii de vânzări eficiente pentru piețele din Moldova și România, în vederea maximizării veniturilor și a creșterii cotei de piață;
  • Coordonarea echipei de vânzări și stabilirea unor obiective ambițioase, monitorizând progresul și ajustând strategiile, dacă este necesar;
  • Identificarea și captarea de noi segmente de piață, precum și dezvoltarea relațiilor cu clienți și parteneri strategici;
  • Monitorizarea performanței echipei și implementarea de inițiative pentru creșterea productivității și a nivelului de satisfacție al clienților;
  • Pregătirea de rapoarte periodice pentru managementul superior, oferind analize relevante și recomandări pentru îmbunătățirea rezultatelor;
  • Participarea activă la dezvoltarea portofoliului de servicii și lansarea de noi produse.

Cerințe:

  • Experiență relevantă de minimum 3-5 ani într-o poziție de conducere în domeniul vânzărilor, de preferat în industria turismului;
  • Abilități excelente de leadership, cu o atitudine proactivă și orientată spre dezvoltarea echipei și atingerea obiectivelor;
  • Gândire strategică și capacitate de analiză a datelor pentru a lua decizii informate și a optimiza procesele de vânzări;
  • Abilități avansate de negociere și relaționare, cu un simț comercial puternic;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la un nivel profesional;
  • Disponibilitate pentru deplasări între Moldova și România, pentru a gestiona activitățile locale.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv, plus bonusuri substanțiale în funcție de performanță și realizări;
  • Posibilitatea de a contribui activ la strategia de creștere a companiei în două țări și de a avea un impact direct asupra succesului acesteia;
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă și avansare rapidă în carieră;
  • Mediu de lucru stimulativ, în cadrul unei echipe ambițioase și dinamice, care valorizează inițiativa și creativitatea;
  • Participarea la traininguri și conferințe internaționale pentru a rămâne în pas cu cele mai recente tendințe din industrie.

LinkAir nu este doar o agenție de turism, ci un loc unde pasiunea pentru călătorii întâlnește excelența în vânzări.

Dacă sunteți pregătit să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la crearea unor experiențe de neuitat pentru clienții noștri din Moldova și România, vă invităm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la hr@linkair.md sau să ne contactați la +37368329555.

E-mail: hr@linkair.md
+37368329555

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide