Fotograf

Inteligent Auto SRL

19 octombrie 2024

Anunț de angajare

Funcția:

Fotograf

Descrierea funcției
Căutăm Fotograf care să ne ajute să realizăm poze de produs - automobile, pentru a oferi clienților posibilitatea de a analiza autoturismele deținute în parcul nostru auto.

Despre noi

  • Suntem compania Autoplaza, una din companiile de renume de pe piața auto.
  • Oferim suport clienților noștri în achiziționarea unui autoturism conform necesităților.
  • Creștem foarte rapid și activ, din acest motiv căutăm un fotograf dedicat în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.
  • Investim în instruirea continuă a echipei noastre.

Descrierea jobului
Pe postul de Fotograf vei fi responsabil de 4 obiective importante

  • Să realizezi poze la automobile în cea mai înaltă calitate;
  • Să determini un format unic și individual a pozelor pentru companie;
  • Să editezi pozele în formatul platformelor utilizate de companie;
  • Postarea fotografiilor obținute în anunțuri pe platforme online.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu motivant;
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix 12000 lei + KPI + pachet social;
  • Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 17.00
  • Loc de muncă personal.
  • Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai experiență în domeniu fotografiei de produs;
  • Ai lucrat într-o companie cu produse auto;
  • Ai făcut cursuri și participat la masterclass-uri în domeniu fotografiei;
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă un content care vinde;
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor;
  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu colegii;
  • Ai cunoștințe în MS Office.
  • Ai permis de conducere categoria ”B”

Alte anunțuri publicate de această companie