Inginer (sau Student)

ANGAJATOR.MD

18 octombrie 2024

Avem nevoie de:

Căutăm: Un Inginer (sau Student) cu studii în domeniul sistemelor de ventilație și încălzire, dornic să învețe și să contribuie la proiecte diverse și interesante.

Ești pasionat de inginerie și vrei să te dezvolți profesional într-o echipă dinamică și inovatoare? Alătură-te echipei noastre!

Responsabilități:
  • Participarea la proiectarea și implementarea sistemelor de ventilație și încălzire, alături de Directorul Tehnic;
  • Realizarea de calcule tehnice și oferirea de soluții inovative alături de Directorul Tehnic;
  • Colaborarea la monitorizarea montajului și execuției proiectelor.
Cerințe:
  • Cunoștințe de Autocad, Excel și alte programe de inginerie și calcul;
  • Dorința de a învăța constant, pentru a deveni Specialist în domeniu;
  • Pasiune pentru soluții eficiente în domeniul tehnic.
Ce oferim:
  • Un mediu de lucru profesionist și sprijin din partea unei echipe cu experiență de mai bine de 11 ani;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare;
  • Proiecte diverse și provocatoare care îți vor extinde competențele;
  • Angajarea oficială.
Aplică acum și dezvoltă-ți cariera alături de noi!

Sună acum la 068282555
Trimite CV-ul aici: angajator.md@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide