Lăcătuș tehnico-sanitar

eBloc.md

18 octombrie 2024

Angajăm:

«eBloc» este o companie cu o vastă experiență în administrarea și deservirea clădirilor premium din Chișinău. Companie de top din Chișinău care prestează o gamă largă de servicii la complexe rezedențiale și clădiri.

Angajăm Lăcătuș tehnico-sanitar în companie de deservire a blocurilor noi.

RESPONSABILITĂȚI:

  • efectuarea lucrărilor tehnice de deservire sisteme de apa și canalizare - în blocuri de tip nou;
  • instalarea sistemelor sanitare și a accesoriilor acestora;
  • instalarea, repararea și întreținerea țevilor de apă și canalizare;
  • verificarea, testarea și repararea conductelor și a sistemelor de instalații sanitare;
  • curățarea și desfundarea canalelor de scurgere și canalizare;
  • efectuarea lucrărilor de mentenanță și verificări periodice.

Cerințe:

  • Responsabilate, punctualitate și seriozitate;
  • Cunoaşterea limbilor română sau rusă;
  • Deținerea permisului de conducere.

Oferim:

  • Salariu de la 10 000 lei;
  • Grafic de muncă de luni până vineri, orele 9:00-17:00;
  • Angajare oficială în câmpul muncii, pachet social integral;
  • Compensarea cheltuielilor pentru transport;
  • Echipament de lucru.

Detaliile la numărul de telefon: 078818100.

Telefon: 078818100
E-mail: hr@ebloc.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide