Manager regional (Bălți) | Региональный менеджер (Бельцы)

Victiana

16 octombrie 2024

Clienții noștri au acum nevoie de sisteme de securitate mai mult ca niciodată. Prin urmare, dacă ai experiență în vânzările active de produse tehnice, atunci ești persoana de care avem nevoie!

Suntem bucuroși să oferim:

  • Colegi și mentori cu experiență, care te vor ajuta să te adaptezi rapid în companie;
  • Stagiu plătit;
  • Salariul se discută individual, în funcție de experiența profesională și competențe (salariu de bază + KPI);
  • Acces la cursurile interne online și biblioteca corporativă, cursuri externe plătite pentru dezvoltarea profesională;
  • Participare la proiecte inovatoare;
  • Viață corporativă bogată (teambuilding-uri, evenimente corporate, maratoane sportive);
  • Asigurare în situații excepționale;
  • Ajutor material în situații dificile de viață;
  • Un birou modern în centrul orașului, cu acces facil la mijloacele de transport.

Sarcinile care urmează a fi îndeplinite:

  • Căutarea de potențiali clienți în regiune;
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea unor soluții pentru satisfacerea acestora;
  • Realizarea de prezentări;
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date a clienților companiei;
  • Promovarea produselor și serviciilor companiei;
  • Colaborarea cu punctele de vânzare și clienți (asortiment de produse, comenzi, monitorizarea livrărilor, plăți de la clienți, creanțe);
  • Analiza și planificarea indicatorilor și acțiunilor necesare pentru atingerea planului de vânzări în teritoriu.

În viziunea noastră, managerul reginal- este o persoană:

  • Înțelege piața din regiunea sa;
  • Are experiență în vânzări B2B (produsele tehnice constituie un avantaj);
  • Cunoaște programele MS Office, 1C (un avantaj);
  • Deține abilități de analiză, planificare și prognoză a indicatorilor de vânzări;
  • Știe să poziționeze și să "vândă" o idee ca pe o oportunitate sau perspectivă;
  • Este determinat să muncească din greu pentru atingerea obiectivelor;
  • Charisma și flexibilitatea sunt și ele binevenite.

Dacă sunteți interesat de această poziție și corespundeți cerințelor indicate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la hr@sequritygroup.md sau să ne contactați la numărul de telefon 079770297.

Doriți să aflați mai multe despre compania noastră? Vizitați-ne pe https://www.facebook.com/hr.vs.md
Abonați-vă la canalul nostru de Telegram pentru a fi la curent cu toate ofertele noastre de locuri de muncă: https://t.me/sequrity_recruting

Наши клиенты нуждаются в системах безопасности сейчас как никогда. Поэтому, если ты  имеешь опыт активных продаж технического продукта, то ты тот, кто нам нужен!

Мы рады предложить:
  • Опытные коллеги и наставники, которые помогут быстро адаптироваться в компании;
  • Оплачиваемая стажировка;
  • Заработная плата обсуждается индивидуально, зависит от профессионального опыта и экспертности (оклад + KPI);
  • Доступ к онлайн-университету и корпоративной библиотеке, оплачиваемое внешнее обучение для карьерного развития;
  • Участие в инновационных проектах;
  • Насыщенная корпоративная жизнь (тимбилдинги, корпоративы, спортивные марафоны);
  • Страхование от несчастных случаев;
  • Материальная помощь в сложных жизненных ситуациях;
  • Современный офис в центре города с удобной транспортной доступностью.
Задачи которые предстоит выполнять:
  • Поиск потенциальных клиентов в регионе;
  • Выяснение потребности клиента, предложение возможности их удовлетворения,
  • Проведение презентаций;
  • Управление и обновление базы данных клиентов компании;
  • Продвижение продукции и услуг компании;
  • Работа с точками продаж и клиентами (ассортимент продукции, заказы, контроль за доставкой, платежи клиентов, дебиторская задолженность);
  • Анализ и планирование показателей и действий для достижения плана продаж Территории.
В нашем понимании, Региональный менеджер – это человек:
  • Который понимает рынок своего региона;
  • Имеет опыт работы в сфере продаж В2В (технический продукт является преимуществом);
  • Умение работать в программах MS Office , 1С будет преимуществом;
  • Обладает навыками анализа, планирования и прогнозирования показателей продаж;
  • Умеет позиционировать, «продавать» идею как возможность, перспективу;
  • Настроен на упорную работу по достижению целей.
  • Харизма и гибкость тоже не помешают.
Если вы заинтересованы в этой позиции и соответствуете указанным требованиям, пожалуйста, отправьте ваше резюме на hr@sequritygroup.md или свяжитесь с нами по телефону 079770297.

Хочешь узнать больше о нашей компании, заходи на https://www.facebook.com/hr.vs.md
Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

E-mail: hr@sequritygroup.md
079770297

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide