Manager relații clienți corporativi, salariu 8 000 lei

Aiva.Group

19 octombrie 2024

Angajăm:

Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!

Candidatul ideal:

  • Abilităţi excelente de comunicare;
  • Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
  • Gândire orientată spre rezultate şi spre clienţi;
  • Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
  • Capacitatea de auto-organizare şi o largă viziune strategică, dinamică;
  • Cunoştinţe de operare PC.

Responsabilități:

  • Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
  • Coordonarea cu centrul de competență;
  • Gestionare, contacte și negocieri cu clienții, atît din punct de vedere tehnic, cît și comercial.

Ce iți oferim:

  • Venit financiar bazat pe performanță;
  • Bonusuri substanțiale;
  • Condiții de lucru excelente;
  • Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic;
  • Program de muncă: luni-vineri, orele 9.00-18.00;
  • Salariu prima lună de stagiere 5000 lei, dupa stagiere 8000 lei + KPI.

Expediați CV-ul pe adresa hr@aiva.group cu mențiunea "Manager Relații Clienți Corporativi" și indicarea datelor de contact sau aplicați CV-ul direct aici.

Telefon: 076730555
E-mail: hr@aiva.group
Web: https://jooble.ro

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide