Marketing Manager (8000-18000 mdl)
Midnight Works

18 octombrie 2024

Midnight Works caută o persoană care să promoveze produsele companiei, în special jocurile și aplicațiile mobile.

Responsabilități cheie:

  • Elaborarea strategiilor și crearea campaniilor globale de promovare pentru atragerea utilizatorilor;
  • Analiza, optimizarea și raportarea eficienței campaniilor publicitare;
  • Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii;
  • Gestionarea conținutului și a campaniilor publicitare prin intermediul Facebook Ads, Google Ads, Mobile AdNetworks etc.

Competențe necesare:

  • Abilități analitice solide;
  • Bune abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Capacitatea de a compila, analiza și lucra cu seturi mari de date;
  • Experiență de lucru cu platformele de marketing Facebook, Google Ads, Mobile AdNetworks etc;
  • Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme promoționale;
  • Competențe de limba engleză A1-A2

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Curs complet de limba engleză;
  • Abonament la sala de sport;
  • Pizza party lunar în cadrul companiei;
  • O echipă tânără, prietenoasă și sociabilă;
  • Program de lucru de luni până vineri, 9.00-18.00;
  • Formare și asistență continuă;
  • Birou în sectorul Telecentru, o zonă bine situată, cu stații de transport public și locuri de luat masa în apropiere;
  • Un loc de muncă confortabil, cu o zonă de relaxare cu ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite.

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works.

*Aplicarea CV-ului implică acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal.

hr@midnight.works
+373 69 666 650

Alte anunțuri publicate de această companie

Community Manager

Barman

Video Editor

Asistent Marketing

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide