Merchandiser / Мерчендайзер

Customagic

18 octombrie 2024

Esti o persoana energică, responsabilă și interesată de vânzări ?

Atunci oportunitatea perfectă de a începe o carieră este postul de Merchandiser în compania noastră.

Merchandiser / Мерчендайзер – человек, расставляющий товары на полке.

Мы предлагаем:

  • Полный социальный пакет;
  • Обучение (семинары, тренинги, выездное обучение);
  •  Молодой и дружный коллектив;
  • Возможность роста и развития внутри компании;
  • Мотивирующая зарплата.

Требования к кандидату:

  • Хорошее знание румынского языка (русский приветствуется);
  • Ответственность, трудолюбие, преданность;
  • Желание учиться; Активный и позитивный человек.

Обязанности:

  • Выкладка товаров на полке;
  • Проведение дегустаций продукции компании;
  • Проверка цен и сроков действия.

Ждем ваше резюме с указанием должности на адрес электронной почты: customagic-hr@mail.ru

Noi oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Instruire (seminare, traininguri, instruire în teren);
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei;
  • Salariu motivant.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoasterea bună a limbii române (limba rusă este un avantaj);
  • Responsabilitate, sârguință, devotament;
  • Dorință de a învăța;
  • Persoană activă și pozitivă.

Responsabilități:

  • Aranjarea produselor la raft;
  • Desfășurarea degustărilor de produse a companiei;
  • Verificarea prețurilor și termenilor de valabilitate.

Așteptăm CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeți la adresa electronică: customagic-hr@mail.ru

E-mail: customagic-hr@mail.ru
Telefon: 067304710

Alte anunțuri publicate de această companie