Office manager | Офис - менеджер

Cartnord

26 septembrie 2024

Компания CARTNORD требуется:

Responsabilitati principale:

  • Asigurarea funcționării biroului: comandarea papetariei, consumabilelor etc.;
  • Monitorizarea activității serviciului de curierat și a personalului tehnic;
  • Primirea și procesarea corespondenței de intrare și de ieșire;
  • Asigurarea funcționalității echipamentelor de birou și de afaceri;
  • Organizarea de călătorii și deplăsări: rezervare bilete, rezervări hotel etc.;
  • Organizare de întâlniri, conferințe, negocieri;
  • Participarea la organizarea de evenimente corporative;
  • Crearea unui buget pentru cheltuielile de birou;
  • Executarea instructiunilor de la conducere.

Cerințe referitoare la candidat:

  • Studii superioare juridice;
  • Experiență pe o poziție similară de la 2 ani;
  • Abilitați de comunicare în limba română și rusă;
  • Cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Cunostinte de programe Word, Excel, CRM, Outlook;
  • Nivel inițial de cunoștințe în 1C;
  • Poziție de viață activă.

Noi oferim:

  • Conditii decente de munca;
  • 8 ore zi de lucru de luni până vineri;
  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și de carieră în cadrul întreprinderii.

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@cartnord.md.

Основные обязанности:

  •  обеспечение функционирования офиса: заказ канцтоваров, расходных материалов и т.д.;
  • контроль работы курьерской службы, технического персонала;
  • прием и обработка входящей и исходящей корреспонденции;
  • ведение делопроизводства;
  • обеспечение исправности офисного и хозяйственного оборудования;
  • организация поездок и командировок: заказ билетов, бронирование гостиниц ит.д.;
  • организация встреч, совещаний, переговоров;
  • участие в организации корпоративных мероприятий;
  • формирование бюджета расходов на офисные нужды;
  • выполнение поручений руководства.

Требования к кандидату:

  • Высшее юридическое образование;
  • Опыт работы в аналогичной должности от 2-х лет
  • Грамотная речь на русском и румынском языках;
  • Знание английского будет преимуществом;
  • Знание программ Word, Excel, Outlook;
  • Знание 1С на начальном уровне;
  • Активная жизненная позиция.
  • Мы предлагаем:
  • Достойные условия для работы;
  • 8-ми часовой рабочий день с понедельника по пятницу;
  • Мотивирующую заработную плату;
  • Полный соцпакет;
  • Возможность профессионального и карьерного роста в рамках предприятия.

Желающим отправлять CV с фото на e-mail: hr@cartnord.md.

E-mail: hr@cartnord.md
0686-12-861

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide