Operator al departamentului de vânzări B2B
Nova Porta

18 octombrie 2024

În prezent, căutăm un Operator al departamentului de  vânzări B2B  talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre de vânzări și a contribui la succesul nostru continuu.

Responsabilități:

  • Oferirea suportului necesar echipei de vânzări B2B în toate activitățile operaționale;
  • Introducerea comenzilor în sistem (1C) și asigurarea procesării corecte și la timp a acestora;
  • Emiterea facturilor și gestionarea corespunzătoare a documentelor financiare;
  • Operarea și gestionarea aparatului de casă;
  • Pregătirea și actualizarea contractelor de colaborare pentru clienții noi;
  • Gestionarea și actualizarea bazelor de date cu informații despre clienți și parteneri;
  • Asigurarea unei comunicări eficiente și a unei bune relații cu clienții și partenerii;
  • Pregătirea rapoartelor periodice și a documentației necesare pentru întâlniri și prezentări.

Cerințe:

  • Abilități excelente de organizare, planificare și management al timpului;
  • Cunoștințe avansate de MS Office și 1C;
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
  • Capacitate de a lucra eficient în echipă și de a gestiona multiple sarcini simultan;
  • Orientare către detalii și abilitatea de a rezolva problemele rapid și eficient.

Beneficii:

  • Pachet Salarial Competitiv: Oferim un pachet salarial atractiv, reflectând angajamentul și contribuția ta la succesul echipei;
  • Ambianță Confortabilă de Lucru: Încurajăm o atmosferă de lucru plăcută și relaxată, unde colaborarea și relațiile interpersonale sunt esențiale;
  • Perspective de Dezvoltare Profesională: Oferim posibilități clare de creștere în carieră și încurajăm dezvoltarea profesională prin programe de formare și instruire adaptate nevoilor tale;
  • Prânz, ceai și cafea: asigurate din patea companiei.

Program de lucru: Luni - Vineri: 09.00- 18:00.

Adresa oficiului: str. Uzinelor 11W, CC Master House
E-mail: hr@novaporta.md
Telefon: 069077715

Alte anunțuri publicate de această companie

Contabil-Șef

Vânzător Consultant

Manager în transport

Designer Interior

Operator call centru

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide