Operator cu limba Spaniolă

GPG Consulting este un furnizor de servicii de externalizare, cu experienţă vastă pe piaţa internațională și națională, care gestionează apeluri de intrare, apeluri de ieşire, precum şi servicii de tip BPO şi KPO.

Se oferă:

  • Salariu de bază atractiv.
  • Lucru part time și full-time.
  • Ore de lucru: între 10:00 și 19:00.
  • Angajare pe termen lung, pachet social complet și posibilitatea de a vă dezvolta pe plan profesional și de a lucra cu clienți internaționali; de a căpăta experiențe noi și de a lucra într-o echipă dinamică.

Responsabilități:

  • Stabilirea contactelor cu potențialii clienți prin telefon (apelare outbound).
  • Efectuarea apelurilor telefonice, cu caracter B2B, cu scopul de a califica clienți potențiali (generare de lead-uri + vânzări)
  • Crearea și dezvoltarea unei relații de încredere cu clienții.
  • Construirea și menținerea unui sistem de vânzări;
  • Suport și asistență la toate întrebările din partea clienților.
  • Introducerea datelor, actualizarea informației în sistemul CRM.

Despre Candidat:

  • Abilități excelente de comunicare în limba Spaniolă (fluentă scrisă și vorbită)
  • Cunoștințe în limba Engleză sau Franceza (nivel B2-C1) reprezintă un avantaj;
  • O primă impresie excelentă și expert la crearea de relații cu clienții.
  • Experiență în efectuarea apelurilor de vânzare reprezintă un avantaj.
  • Responsabilitate la cel mai înalt nivel, time-management și abilități de negociere.

Dacă sunteți interesat(-ă) în poziția dată, expediați CV-ul Dvs. la adresa menționată mai jos și candidații selectați vor fi invitați la interviu. Vă așteptăm cu drag!

E-mail: contact@gpg-callcenter.com
Website: http://gpg-callcenter.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide