Persoană de serviciu

Chateau Sobor

10 octombrie 2024

Angajăm:

Descrierea poziției vacante
Cerințele față de candidat:

  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Atitudine pozitivă și profesională
  • Aptitul de a efectua sarcini diverse și de a ajusta prioritățile cu ușurință
  • Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a-și asuma responsabilitatea responsabilităților

Responsabilitățile candidatului:

Responsabilitățile pentru această poziție includ păstrarea spațiilor curate și ordonate, spălarea vaselor de bucătărie, aspirarea și ștergerea prafului. Datoria ta va fi să te asiguri că toate spațiile sunt mereu curate și primitoare.

Oferta companiei:

Sobor Family Resort oferă un mediu de lucru plăcut și sigur, cu un program flexibil. Salariul este negociabil și vom discuta detalii specifice în timpul procesului de recrutare. Suntem un angajator egalitar, fiecare membru al echipei noastre fiind valoros și tratat cu respect.

Telefon: 062122122
E-mail: hr.chateau.sobor@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie