PHP - Laravel Developer

Blueline

18 octombrie 2024

Î.C.S. "BLUELINE" S.R.L. companie membră a AR - Group, rezident IT Park Moldova, fondată în 2008 la Chișinău, leader în servicii de Outsourcing, continuă să se extindă și angajează:

Candidatul ideal trebuie să aibă cel putin:

  • cunostinte de baza de programare
  • PHP (OOP – notiuni generale)
  • HTML && CSS
  • AJAX
  • JavaScript/JQuery
  • mySQL || postgreSQL
  • cunoasterea frameworkului Laravel;
  • cunostinte minime limba engleza sau italiana.

OFERIM:

  • Angajare oficială;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Formarea professională și suport continuu;
  • Program de muncă flexibil/hybrid;
  • Concediu anual plătit;
  • Rambursarea costului de transport;
  • Creștere profesională.

Descrierea jobului:
Candidatul va avea ocazia sa învețe sa lucreze la proiecte interesante, complexe, atît pe cont propriu cît și în echipă.
Salariul motivant, negociabil în funcție de experiență și în special de performanță.

Dacă vrei să înveți să lucrezi la aplicații web, să dezvolți și să creezi, să participi activ cu idei și feedback-uri, să iți îmbunătățești abilitațile - atunci Blueline este locul potrivit pentru tine.

Expediați CV-ul D-stră la adresa hr@blueline.md.

Alte anunțuri publicate de această companie