Registrator Medical sect. Telecentru

MedExpert

18 octombrie 2024

Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

 Responsabilități:

  • deservirea și consultarea clienților privind serviciile prestate;
  • înregistrarea electronică într-un program specializat;
  • pregătirea rezultatelor investigațiilor efectuate și transmiterea acestora către clienți.

 Cerințe:

  • studii medicale – obligatoriu;
  • experiență de muncă – minim 1 an;
  • amabilitate, comunicabilitate
  • flexibilitate, dorința de a invăța lucruri noi;
  • orientare spre client;
  • cunoașterea obligatorie a limbilor româna si rusă;
  • abilități dezvoltate de lucru la calculator.

 Beneficii:

  •  reducere la toate serviciile companiei;
  •  salariul atractiv;
  •  posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  •  lucrul într-o echipă de profesionişti;
  •  mediu activ şi dinamic;
  •  un loc de munca confortabil.

Va rugam sa expediati CV-ul la adresa: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 0686390203

Alte anunțuri publicate de această companie