Șef de Secție Mobila Moale

Tandem

12 octombrie 2024

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 9 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate
Anunț de Angajare - Șef Secție Mobila Moale
Locație: Chișinău, Moldova, str. Petricani 15/1

Profilul Candidatului:
  • Experiență relevantă în coordonarea și gestionarea unei echipe de producție.
  • Cunoștințe solide în managementul proceselor de fabricație, preferabil în industria mobilei.
  • Abilități de organizare și leadership.
Responsabilități:
  • Coordonarea activităților zilnice ale secției de producție, asigurând respectarea planului de lucru.
  • Monitorizarea și optimizarea proceselor de producție pentru a crește eficiența și calitatea.
  • Gestionarea echipei subordonate și motivarea acesteia pentru atingerea obiectivelor de producție.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în cadrul secției.
Oferta:
  • Salariu competitiv, în funcție de competențe și performanțe.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Angajare oficială.
  • Beneficii suplimentare: reduceri la produsele companiei și mediu de lucru dinamic.
Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Șef Secție”, sau apelați la Nr. de telefon: 078057772.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul continuu al Grupului TANDEM!

E-mail: hr@tandem.md
Web: www.tandem.md
078057772

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide