SEO Specialist (Junior)

Paradyz Showroom

19 octombrie 2024

Paradyz Showroom – recunoscut drept leader in Republica Moldova in livrarea de servicii profesionale și oferirea celor mai bune soluții in materie de gresie si faianță cât și design interior, este in cautarea unui nou membru de echipă, care își va asuma rolul de:

Profilul candidatului:

  • studii superioare;
  • cunoștințe de bază SEO;
  • cunoștințe de bază despre HTML, CSS, CMS-uri precum WordPress (preferabil)
  • nivel înalt de responsabilitate, punctualitate, atenție la detalii;
  • abilitati analitice si abilitati de cercetare;
  • experiență anterioară intr-o functie similara – constituie un avantaj;
  • cunoașterea limbii engleze – constituie un avantaj.

Responsabilități de bază:

  • sa demonstreze familiaritate cu conceptele de cuvinte cheie, meta titluri, meta descrieri, și optimizarea conținutului;
  • sa efectueze cercetări de cuvinte cheie și de piață pentru a identifica oportunități de creștere și tendințe relevante proiectului;
  • sa conlucrareze strîns cu membrii departamentului SEO in vederea urmăririi și raportarii performanței SEO a site-ului;
  • sa interpreteze datele și sa poata face recomandări bazate pe analiza performanței;

Noi oferim:

  • Mediu de lucru modern si confortabil;
  • Traininguri de specialitate și ghidare în activitate;
  • Echipă tânără, profesionistă și entuziastă, orientată spre rezultat;
  • Condiții favorabile și oportunități pentru creșterea personală, profesională și financiară;
  • Salariu motivant și alte bonusuri de performanțe;
  • Oficiu de clasă lux, amplasat in centrul orasului.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa paradyz.hr@gmail.com, indicand in textul mesajului "SEO Junior".

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră pentru a cunoaște împreună o nouă dimensiune a confortului și calității!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide