Sortator produse (depozit)

Dinova

19 octombrie 2024

Suntem în căutare de:

Cerinte:

  • Responsabilitate, punctualitate
  • Nu cerem experienta!!! Noi te stagiem!!!

Responsabilitati:

  • Sortare si aranjare marfuri pe grupuri
  • Lucrari de incarcăre/ descărcărea marfuri
  • Pregătirea comenzilor conform solicitărilor
Oferim:
  • contract de munca nedeterminat; pachet social complet
  • salariu motivant
  • grafic de munca de luni pina vineri, 8 ore pe zi
  • pranz compensat
Locatie Depozit Chisinau str. Petricani 19

Contacteaza-l pe Serghei, seful de depozit: tel. 079774526.

E-mail: info@dinova.md
Telefon: 079774526

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide