Videograf | Content Creator

Mamico.md

19 octombrie 2024

Din 2013 ne dedicăm cu pasiune pentru a oferi cele mai bune articole pentru copii și părinți, transformând fiecare achiziție într-o experiență specială.
Magazinul Mamico angajează:

Creator de Conținut Video la Mamico - Hai să Creăm Împreună!
Suntem Mamico, magazinul dedicat părinților și copiilor, și suntem în căutarea unui pasionat Maestru al Conținutului Video pentru a se alătura echipei noastre!

Dacă te entuziasmează să creezi conținut captivant care să inspire și să informeze, atunci te vrem alături de noi!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea de videoclipuri inspiraționale și informative despre parenting, produse pentru copii și momente de familie pe platformele sociale precum Instagram, Facebook, TikTok și YouTube.
  • Editarea videoclipurilor, inclusiv adăugarea de subtitrări pentru o experiență mai accesibilă.
  • Contribuția la generarea de idei creative pentru conținutul video.

Cerințe:

  • Abilități de filmare și editare video.
  • O voce plăcută și un stil captivant de prezentare.
  • Energie și capacitatea de a rămâne autentic în fața camerei.

Programul de Lucru:

  • Flexibilitate în program, cu task-uri programate și întâlniri periodice pentru brainstorming și filmări.

Te invităm să ne trimiți portofoliul.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să împărtășim împreună această călătorie creativă!

E-mail: mamico.hr@gmail.com
Web: www.mamico.md
Telefon: 061030380

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide