Vopsitor MDF, mdf cu Furnir

Miramob

11 octombrie 2024

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 9 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Oradea).

Responsabilități-cheie:

  • Vopsește piesele necesare în baza standardelor stabilite și este responsabil pentru lucrul efectuat;
  • Respectă cu strictețe normelor de protecție a muncii și cele privind folosirea echipamentului de protecție și de lucru;
  • Respectă disciplina muncii, ordinea și curățenia la locul de muncă.

Candidatul de succes:

  • Are experiență de muncă în poziție similară;
  • Știe să lucreze în echipă;
  • Este maxim atent la detalii;
  • Este o persoană orientată către calitate.

Ce oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu atractiv;
  • Prinz gratuit;
  • Programe de instruire profesională;
  • Echipament și oficiu modern;
  • Posibilitate de avansare în careră, învățînd sectoare noi;
  • Produsele companiei la preț redus și în rate.

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm sune la numărul de tel. 079647770
Web: www.tandem.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide