Administrator

Acvila Grup

19 октября 2024

Suntem în căutare de:

Căutăm un Administrator dedicat și organizat pentru gestionarea eficientă a unei clădiri care oferă spații de birouri în chirie. Rolul implică coordonarea activităților zilnice de administrare, întreținere, și relația cu chiriașii, asigurând un mediu profesionist și bine întreținut.

Responsabilități:

  • Gestionarea operațiunilor zilnice ale clădirii, inclusiv curățenie, întreținere și siguranță.
  • Menținerea relației cu chiriașii, soluționarea problemelor și asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție.
  • Supravegherea și coordonarea lucrărilor de reparații și întreținere a spațiilor comune.
  • Gestionarea contractelor de chirie și colaborarea cu chiriașii pentru reînnoirea acestora.
  • Asigurarea respectării reglementărilor de sănătate și securitate în muncă.
  • Gestionarea bugetului de întreținere și optimizarea costurilor de operare.
  • Colaborarea cu echipele tehnice și furnizorii de servicii pentru a asigura funcționarea optimă a clădirii.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în administrarea de clădiri sau în gestionarea proprietăților imobiliare.
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului.
  • Cunoștințe tehnice de bază în ceea ce privește întreținerea clădirilor.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Capacitatea de a rezolva problemele rapid și eficient.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

Dacă ești o persoană organizată, cu abilități de gestionare și interes pentru administrarea de proprietăți, te invităm să aplici la acest post.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email: hr@acvila.md

E-mail: hr@acvila.md
Site: www.acvila.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть