Agent comercial regiunea Balti

Lapmol SRL

16 октября 2024

Compania de produse lactate ÎCS “Lapmol” SRL anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant:

Responsabilități principale:

  • colectarea comenzilor primite de la clienți și controlul executării lor;
  • căutarea de noi clienți și încheierea contractelor cu aceștia;
  • organizarea procesului de promovare și comercializare a produselor.

Candidatul ideal:

  • studii superioare sau medii;
  • experiența în domeniul vînzărilor;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • capacitatea de a vorbi convingător și corect;
  • abilități de comunicare excelente;
  • sa detina automobil propriu;
  • permis de conducere cat. B.

Oferim:

  • post de lucru în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • angajare oficială + pachet social;
  • laptop, telefon mobil cu acces la rețeaua corporativă;
  • salariu motivant.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV, indicand postul dorit, pe adresa de e-mail: resurseumane@lapmol.md, sau sa ne apelati pentru alte detalii la nr. de telefon 069746000, 069302233.

E-mail: resurseumane@lapmol.md
Telefon: 069746000, 069302233

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть