Agent Vânzări B2B

Grifon

24 сентября 2024

Angajăm:

Descrierea funcției
Căutăm un Agent Vânzări B2B care să ne ajute să îmbunătățim performanța în vânzări prin comunicarea și stabilirea relațiilor cu Clienții B2B!

Despre noi
Brandul Grifon a apărut ca răspuns al nevoii de a găsi produse vestimentare și articole de încălțăminte atât de calitate superioară, cât și la cel mai bun preț!
Astfel, din 2017, compania Grifon s-a focusat să aducă elementul „altceva” pe piață. Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de preț și calitate.

Descrierea jobului
Pe postul de Agent Vânzări B2B vei fi responsabil de obiective importante:
  • Să stabilești relațiile cu clienții noi;
  • Să analizezi piața concurenților angro;
  • Să discuți cu clienții telefonic și B2B(person to person);
  • Să execuți întâlniri de prezentare a produselor cu potențiali clienți;
  • Să negociezi clauzele contractuale și să monitorizezi îndeplinirea acestora;
  • Să preiai comenzile de la potențialii clienți;
  • Să monitorizezi documentele spre livrare, încasări și plăți în numerar;
  • Să stabilești și să dezvolți o relație profesională cu clienții organizației;
În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
  • Oferim un salariu motivant de la 30000 lei;
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI;
  • Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 18.00 cu pauză de prânz;
  • Loc de muncă: Feredeului 4
  • Concediu de odihnă și concediu medical;
Vei fi privilegiat, în cazul în care:
  • Ai lucrat în domeniul vânzărilor B2B într-o funcție care presupune comunicare cu clienții și ai experiență de minim 2 ani;
  • Ești familiarizat și ai lucrat într-un CRM sistem și știi ce înseamnă follow-up în vânzări;
  • Deții permis auto și automobil propriu;
  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
  • Ai cunoștințe de MS Office;
  • Ai urmat cursuri de instruire în domeniul comunicării și a vânzărilor.
Și, în final, dacă citind cu atenție acest anunț, a-ți realizat că acesta este jobul pe care vi-l doriți, așteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa de email hr.bizumen@gmail.com cu tema: „Vreau să lucrez la Grifon în calitate de Agent Vânzări B2B” saucontactează-ne la numărul de telefon 079012232.

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

E-mail: hr.bizumen@gmail.com
Telefon: 079012232

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть