Agent vânzări pentru zona sud

NGM Company SRL

18 октября 2024

Angajăm:

Compania este în căutarea agenților de vânzări a produselor cu rulaj mare, pentru zona Sud (Comrat, Taraclia, Cahul, Vulcănești, Leova).

Responsabilități:
  • Aranjarea și aprovizionarea unităților de comerț cu produse;
  • Asigurarea semnalizării produselor cu materiale publicitare;
  • Monitorizarea stocurilor;
  • Elaborarea rapoartelor cu privire la activitatea desfășurată conform fișei postului.
Cerințe:
  • Studii medii
  • Minim 1 an experienta pe pozitia de Agent comercial
  • Permis cat. B
  • Excelente cunoștințe de comunicare
  • Excelente abilități de consiliere a clienților
  • Orientare către vânzare și rezultate
  • Fire creativă
  • Spirit analitic, atent la detalii
  • Excelente abilități de prezentare a produselor
  • Capabil de multi-tasking, prioritizare, delegare
  • Excelente abilitaăți de organizare, planificare
  • Model pentru ceilalți membri ai echipei, respectă valorile companiei
  • Persoană responsabilă, organizată si conștiincioasă
În schimb, oferim:
  • Oportunități de creștere personală și profesională
  • Salariu de la 13 000 lei + bonus
  • Mașină de serviciiu
  • Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant
Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md.

E-mail: office@ngm.md
Web: www.ln.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть