Asistent/ă Medical/ă pentru Reabilitarea Copiilor

IMSP Centrul Republicande Reabilitare pentru Copii Anunță concurs de Angajare pentru funcția de:

IMSP Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii este în căutarea unei asistente medicale / unui asistent medical dedicate pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionată de îngrijirea copiilor și dorești să contribui la recuperarea și bunăstarea lor, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Monitorizarea stării de sănătate a copiilor aflați în reabilitare.
  • Asistarea la terapii și proceduri medicale specifice reabilitării.
  • Colaborarea strânsă cu echipa medicală multidisciplinară.
  • Comunicarea cu părinții și furnizarea de informații.

Cerințe:

  • Diplomă de asistent medical calificat.
  • Experiență anterioară în pediatrie sau reabilitare reprezintă un avantaj.
  • Empatie, răbdare și abilitate de a comunica eficient cu copiii.
  • Abilități de lucru în echipă și atenție la detalii.
  • Certificat de calificare în domeniu și drept de practică valabil.

Oferim:

  • Un mediu de lucru profesional și suportiv.
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
  • Posibilitatea de a contribui la recuperarea și îmbunătățirea vieții copiilor.

Dacă ești interesată, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail resurseumanecrrc@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть