Barman
Midnight Works

18 октября 2024

Barman

Restaurantul “Midnight Rooms” angajează Barmen!

Responsabilități:

  • Prepararea băuturilor (ceai, cafea, limonade, milkshake-uri – bar simplu, orientat spre copii, cu puțin alcool).
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă.
  • Punctualitate și atenție la detalii.
  • Primirea și gestionarea produselor.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare;
  • Atitudine pozitivă, responsabilitate și punctualitate;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos;
  • Program de lucru:12:00-20:00. 2/2 sau 3/3. În weekend: de la 11:00 la 20:00;
  • Adresa: Strada Nicolae Testemițanu 29/5.

Expediați CV-ul la adresa de email hr@midnight.works.
De asemenea, ne poți contacta la numărul 0 (68) 707032 pentru mai multe detalii.

Vă așteptăm în echipa noastră!

E-mail: hr@midnight.works
0 (68) 707032‬

Другие вакансии этой компании

Asistent Marketing

Community Manager

iOS Developer

Video Editor

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть