Consultant Prezentare Produs (Part-time)

ANGAJATOR.MD

18 октября 2024

Avem nevoie de:

Candidatului care dorește să se dezvolte într-un mediu profesionist, fiind un start bun pentru o carieră, îi oferim:

  • Oportunitatea de a învăța și de a crește într-un mediu profesionist;
  • Suport din partea unei echipe experimentate;
  • Program de lucru part-time flexibil, ideal pentru a începe o carieră.

Responsabilități:

  • Reprezentarea companiei în relația cu clienții și partenerii;
  • Oferirea de consultanță;
  • Asigurarea unei comunicări eficiente între companie și clienți;
  • Promovarea imaginii profesionale a firmei.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare;
  • Atitudine profesionistă și aspect prezentabil;
  • Dorința de a învăța și de a te dezvolta profesional;
  • Disponibilitate pentru un program part-time flexibil.
Compania este specializată în domeniul construcțiilor, având la bază produsul, ventilatorul, care oferă aer curat, previne mucegaiul și transpirația ferestrelor pentru clienții noștri.

Dacă te regăsești în acest profil și vrei să începi o carieră de succes, trimite-ne CV-ul tău pe mail, la adresa: angajator.md@gmail.com.

Telefon: 068282555
E-mail: angajator.md@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть