Consultant Vânzări - Magazin VINCCI

Vincci

19 октября 2024

Anunț de Angajare:

VINCCI își extinde echipa și caută un consultant de vânzări pasionat de modă și orientat spre rezultate. Dacă ești dedicat și ai o atitudine profesională, aceasta este oportunitatea ta de a face parte dintr-o echipă dinamică și de succes.

Responsabilitățile tale includ:

  • Consilierea clienților în alegerea ținutelor potrivite, oferind recomandări personalizate și de calitate.
  • Asigurarea unei prezentări impecabile a magazinului, menținând produsele organizate și accesibile.
  • Monitorizarea și gestionarea inventarului, asigurându-te că produsele sunt disponibile și bine organizate.
  • Contribuirea activă la realizarea și depășirea targeturilor de vânzări stabilite.
  • Operarea casieriei cu responsabilitate, asigurând corectitudinea și eficiența proceselor de plată.
  • Construirea și menținerea relațiilor solide cu clienții, oferind servicii de înaltă calitate și asigurându-te de satisfacția acestora.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări sau servicii pentru clienți. Experiența în domeniu este esențială pentru a excela în acest rol.
  • Abilități excelente de comunicare. Capacitatea de a comunica clar și eficient este crucială pentru succesul în relațiile cu clienții.
  • Pasiune pentru modă. Cunoașterea tendințelor actuale și interesul pentru modă sunt importante pentru a oferi recomandări relevante.
  • Abilitatea de a gestiona multiple sarcini. Este necesară o bună organizare și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Disponibilitate pentru weekenduri și sărbători. Flexibilitatea este esențială pentru a acoperi nevoile magazinului.
  • Orientare spre rezultate. Atitudinea proactivă și focusul pe îndeplinirea obiectivelor sunt necesare.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă. Acestea sunt obligatorii, iar cunoașterea altor limbi constituie un avantaj.

Ce îți oferim:

  • Salariu competitiv și comisioane din vânzări. Recunoaștem și recompensăm performanța.
  • Un mediu de lucru profesionist și dinamic. Oportunitatea de a lucra într-o echipă motivată și într-un mediu modern.
  • Reduceri la produsele noastre. Beneficii exclusive pentru angajați.
  • Bonusuri de performanță. Recompense suplimentare pentru depășirea obiectivelor.
  • Program flexibil. Ture adaptate pentru a asigura un echilibru între viața profesională și personală.

Dacă te regăsești în acest profil și ești gata să contribui la succesul echipei VINCCI, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la hr.vincci2012@gmail.com sau să ne contactezi la 067431803.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Telefon: 067431803
E-mail: hr.vincci2012@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть