Contabil Adjunct

Electro Service Grup SRL

14 октября 2024

Electro Service Grup SRL angajează:

Cine suntem noi?
“Electro Service Grup” SRL este o companie care a fost înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.
Noi suntem într-o continua creștere.

Căutăm persoane ambițioase, care nu se tem de muncă și care doresc să își schimbe viitorul activând intr-o companie de succes! Dacă îți dorești o schimbare, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Întroducerea/înregistrarea documentelor primare;
  • Întroducerea extraselor bancare in 1C;
  • Întroducerea facturi fiscale de intrare;
  • Întocmirea și eliberea facturilor fiscale de iesire pe suport de hârtie sau în e-factura;
  • Întocmirea și eliberea facturilor de retrunare și actului de returnare a mărfurilor;
  • Întocmirea conturilor spre spre plată;
  • Întocmirea balantelor de verificare pentru client;
  • Întocmirea deconturilor de avans;
  • Întocmirea dispozițiilor de plată;
  • Întroducerea importurilor;
  • Casarea combustibilului;
  • La sfirsit de an arhivarea documentelor primare;
  • Soluționarea situațiilor apărute în urma unor erori de introducere/facturare;
  • Alte sarcini specificice domeniului contabilităţii.

Cerințe față de candidat:

  • Studii de profil în domeniul contabilităţii / economiei;
  • Experienta în domeniul contabilităţii de cel puțin un an;
  • Cunoștințe de operare în programul 1C;
  • Cunoştinţe de operare a PC (Word, Excel, Outlook, Google Drive);
  • Cunoasterea limbilor română si rusa;
  • Abilități de comunicare, punctualitate, responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • Pachet social 100% conform CM RM;
  • Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
  • Adresa oficiului: mun. Chișinău, str. Sarmizegetusa 15.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md cu tema: "Contabil Adjunct" sau să ne contacteze la nr. +373 78 122 989 (Manager Resurse Umane).

Doar candidatii alesi vor fi telefonati.

Telefon: +373 78 122 989
E-mail: hr@electroservicegrup.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть