Gestionar depozit

Medpark

9 октября 2024

Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Responsabilități:

  • Gestionarea stocurilor de materiale și echipamente medicale din depozitul spitalului;
  • Asigurarea recepției, înregistrării și depozitării corespunzătoare a consumabilelor medical;
  • Verificarea documentelor de livrare (facturi, avize de însoțire) și controlul cantitativ și calitativ al produselor recepționate;
  • Organizarea eficientă a spațiului de depozitare și asigurarea condițiilor optime pentru păstrarea produselor conform normelor;
  • Monitorizarea permanentă a stocurilor și întocmirea comenzilor pentru reîntregirea acestora;
  • Gestionarea inventarelor periodice al stocurilor;
  • Coordonarea livrărilor interne către diferite secții și departamente din cadrul spitalului;
  • Colaborarea cu departamentul de achiziții pentru a menține un flux constant și eficient de aprovizionare;

Cerințe:

  • Studii medii/superioare;
  • Experiență de minimum 2 ani într-o poziție similară (gestionar depozit), preferabil în sectorul medical;
  • Cunoștințe solide în gestionarea stocurilor și a procedurilor de inventariere;
  • Abilități de organizare și atenție la detalii;
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office) și experiență cu sisteme de gestiune stocuri;
  • Integritate, seriozitate și capacitate de a lucra în echipă;
  • Cunoașterea normelor de igienă și siguranță în domeniul depozitării produselor medicale reprezintă un avantaj.

 Beneficii Oferite:

  • Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung, într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Alimentație din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie

Descrierea instituției:

  • Spitalul Internaţional Medpark este singura instituție medicală, din țară, acreditată de Joint Commission International - standardul de aur la nivel mondial pentru calitatea actului medical și siguranța pacientului.
  • Misiunea Medpark este să oferim un sistem integrat de servicii medicale de prevenire, diagnostic şi tratament calitativ, la standarde de excelenţă, în care toate eforturile sunt concentrate pe pacient și necesităţile acestuia.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть