Junior Recruiter cu limba Franceză

VEO Worldwide Services

17 октября 2024

Angajăm:

Căutăm persoane deschise și curioase, pregătite să învețe și să se dezvolte în domeniul recrutării, la Chișinău.

Cerințe:
  • Cunoștințe de limba Franceză la nivel avansat (B2-C1) – vei comunica frecvent în limba Franceză.
  • Abilități excelente de comunicare și analiză.
  • Cunoștințe de bază în Microsoft Office.
  • Spirit de echipă, seriozitate și receptivitate – creștem împreună!
Responsabilități:
  • Conceperea și publicarea anunțurilor de recrutare pe diverse platforme.
  • Identificarea candidaților potriviți folosind baze de date, rețele sociale și alte surse.
  • Contactarea și selectarea candidaților pentru interviuri.
  • Realizarea rapoartelor și documentației specifice activității de recrutare.
  • Menținerea unei comunicări active cu echipa din Franța.
Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Formare inițială și asistență pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă extra, în luna în care îți sărbătorești ziua de naștere;
  • Oportunitatea de a activa într-o companie internațională, cu sedii în 9 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.
Fă parte dintr-o echipă de succes! Dacă ești interesat(ă) să îți dezvolți abilitățile într-un domeniu dinamic și să lucrezi alături de o echipă internațională, te așteptăm să ni te alături!

Trimite-ne CV-ul tău și hai să începem această călătorie împreună!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть