Консультант мед. услуг (обучаем) | Specialist pentru consultarea primara a clienților clinicii medicale

New Age

19 октября 2024

Centrul medical My Clinic anunță concurs de angajare pentru postul vacant

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii medicale nu sunt obligatorii;
  • Abilități de comunicare, punctualitate, acurateţe;
  • Dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător.

Responsabilităţile de bază:

  • Consultarea clienților despre toate serviciile centrului medical;
  • Diagnosticarea pacienților.

Oferta centrului:

  • Regimul de muncă de la 9:00 la 18:00 câte 5 zile pe săptămână și 2 zile de odihnă care vor figura în dependență de graficul stabilit lunar (sunt și zile de weekend lucrătoare);
  • Instruire gratuită și sprijin din partea companiei;
  • Reduceri la serviciile centrului medical.

Locul de muncă: Chișinău, Centru

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@my-clinic.md sau sunaţi la numarul 068640379.

Требования к кандидату:

  • Медицинское образование не обязательно;
  • Коммуникабельность и умение убеждать;
  • Желание работать и хорошо зарабатывать.

Обязанности:

  • Консультирование клиентов об услугах компании;
  • Проведение первичной диагностики пациентов (обучаем).

Условия работы:

  • График работы: 5/2 с плавающими выходными с 9:00-18:00;
  • Мотивирующая заработная плата;
  • Бесплатное обучение;
  • Скидки на услуги клиники.

Место работы: Кишинев, Центр

Высылайте свое CV на электронную почту: info@my-clinic.md или звоните по номеру 068640379.

E-mail: info@my-clinic.md
068640379

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть