Manager Regional

Sebo Credit SRL

17 октября 2024

Suntem în căutare de:

Despre noi:

La Sebo, ne dedicăm inovației și excelenței în domeniul microfinanțării. Scopul nostru este de a transforma accesul la capital, oferind soluții flexibile și adaptate nevoilor clienților. Credem cu tărie în valoarea colaborării și în contribuția fiecărui membru al echipei la succesul comun. Candidatul ideal este un lider vizionar, dornic să își lase amprenta într-un mediu dinamic.

Descrierea postului:

Managerul Regional la Sebo va juca un rol important în extinderea și consolidarea prezenței noastre pe piață. Această persoană va avea responsabilitatea de a coordona operațiunile din regiune, având un impact direct asupra dezvoltării afacerii și a satisfacției clienților. Colaborarea strânsă cu echipa locala va fi esențială pentru elaborarea unor strategii personalizate care să răspundă cerințelor pieței.

Responsabilități:

Coordonare și Suport:

  • Supervizează echipa în vederea atingerii obiectivelor de vânzări și performanță, asigurându-se că fiecare membru este motivat și bine pregătit.
  • Coorodonează activitățile zilnice ale sucursalelor din regiunea alocată și acordă suport în activitățile operaționale.
  • Asigură respectarea reglementărilor și procedurilor interne de creditare în unități.

Strategie de Microfinanțare:

  • Implementează strategii de vânzări adaptate specificului pieței locale, promovând produsele noastre prin intermediul echipei.

Analiză și Îmbunătățire:

  • Analizează continuu indicatorii de performanță financiară și operațională (KPIs) la nivel de sucursală și regiune. Raportează periodic către managerul direct privind evoluția și provocările identificate, propunând acțiuni corective acolo unde este necesar.
  • Monitorizează costurile operaționale la nivel regional, implementând măsuri de eficientizare a activităților pentru a asigura profitabilitatea fiecărei sucursale.

Leadership:

  • Formează și evaluează echipa regională, cultivând un mediu de lucru stimulativ și bazat pe colaborare.
  • Participă activ la recrutarea și formarea echipelor din regiunea gestionată.

Cerințe:

  • Experiență de minimum 2 ani în poziția similara, preferabil în domeniul microfinanțării.
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și leadership.
  • Capacitate de analiză și rezolvare a problemelor, orientare spre rezultate.
  • Cunoștințe solide în domeniul microfinanțării și al produselor financiare.
  • Disponibilitate pentru deplasări.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Asigurare medicală facultative.
  • Oportunități de dezvoltare profesională prin traininguri și sesiuni de mentorat.
  • Mediul de lucru dinamic, alături de colegi pasionați și inovatori, într-o companie în continuă dezvoltare.

Cum să aplicați:
Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la hr@sebo.md până la data de 21 octombrie 2024.

Alăturați-vă echipei noastre pentru a aduce împreună oportunități financiare mai accesibile!

E-mail: hr@sebo.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть