Manager SMM la PURE.SIMPLE

PURE.SIMPLE

1 октября 2024

Suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • Crearea, planificarea și postarea conținutului pentru rețelele sociale împreună cu echipa (creare moodboarduri lunare) în conformitate cu planul de acțiuni
  • Asigurarea și realizarea content planului prin crearea și postarea acestuia în termenii stabiliți
  • Aprobarea și coordonarea asupra conținutului (vizual și text)
  • Crearea și publicarea postărilor, textelor
  • Pregătirea videoclipurilor (corectare, adăugare de titluri, muzică)
  • Crearea conținutului pentru storis (poze, videoclipuri, editare)
  • Stimularea creșterii audienței
  • Analizarea conținutului, identificarea domeniilor de dezvoltare
  • Participarea la crearea de conținut pentru rețelele de socializare (ședințe foto, filmări video)
  • Monitorizarea trendului în social media

Cerințele:

  • Înțelegerea tendințelor, capacitatea de a le adapta în mod avantajos la brandul companiei
  • Experiență în gestionarea a rețelelor comerciale (va fi un plus dacă ați gestionat conturi de îmbrăcăminte sau lenjerie intimă)
  • Abilități de creare a conținutului (foto, video, design grafic, editare poze, montare video)
  • Nivel ridicat de cunoașterea a limbilor scrise - română și rusă
  • Abilități de comunicare, capacitate de lucru în echipa, gândire creativa

Oferim:

  • Carieră într-o companie în dezvoltare continuă
  • Mediu de lucru dinamic
  • O echipă prietenoasă și sociabilă

Pachet salarial este discutat cu candidații pe baza rezultatelor primei etape (analizarea CV-ului).

Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o scurtă scrisoare de intenție pe tema „de ce sunt potrivit pentru această poziție” la pure.simple.md@gmail.com.

În subiect indicați „Vreau să mă alătur echipei P.S pentru postul SMM manager”.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть