Manager Vânzări - Agricultură

DiazChim

18 октября 2024

Angajăm:

Responsabilități:

  • Identificarea și stabilirea relațiilor cu producătorii agricoli, asigurând colaborări eficiente și de lungă durată.
  • Participare activă la elaborarea și îndeplinirea planului de vânzări pentru atingerea obiectivelor companiei.
  • Efectuarea vizitelor regulate la producătorii agricoli pentru a evalua nevoile acestora și a promova produsele companiei.
  • Acordarea suportului tehnic și consultanță specializată în domeniul agricol, adaptată la cerințele clienților.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul Agriculturii,
  • Experiență relevantă în agricultură sau în vânzări pe acest segment (experiență obligatorie),
  • Cunoașterea limbilor română și rusă,
  • Permis de conducere valabil (obligatoriu),
  • Abilități excelente de prezentare, negociere și comunicare.
  • Organizare, capacitatea de gestionare eficientă a timpului și a resurselor,
  • Persoană dinamică, energică și foarte responsabilă, capabilă să lucreze într-un ritm alert.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și motivant, cu angajare oficială și toate beneficiile aferente.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și programe de instruire continuă.
  • Mașină de serviciu, telefon mobil și acoperirea convorbirilor telefonice.
  • Activitate într-o echipă dinamică și în plină dezvoltare, într-un mediu profesional stimulant.

Locația Companiei:
DiazChim SRL, Or. Strășeni, Str. Șoseaua Chișinăului nr. 16

Cum să aplici: Dacă ești pasionat de agricultură, ai experiență sau studii în domeniu și te regăsești în cerințele acestui post, trimite CV-ul tău la adresa: hr@diazchim.md

Telefon: 068235292
Email: hr@diazchim.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть