Manager Vânzări Auto Mercedes-Benz

AUTOCAPITAL MDV

10 октября 2024

Angajăm:

Dealeri - сentru Mercedes-Benzcaută să se alăture echipei noastre un manager de vânzări dinamic și motivat. Dacă îți dorești să lucrezi cu un brand de lux și să îți dezvolți cariera în domeniul vânzărilor, această oportunitate este pentru tine!

Responsabilități:
  • Consultarea clienților cu privire la gama de modele Mercedes-Benz.
  • Organizarea de prezentări și teste de conducere pentru clienți.
  • Formarea și menținerea unei baze de date cu clienți.
  • Participarea la organizarea de promoții și evenimente.
  • Îndeplinirea planurilor de vânzări și raportarea rezultatelor.
Cerințe:
  • Experiență în vânzări (experiența în industria auto este un avantaj).
  • Studii superioare (preferabil).
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
  • Orientare spre rezultate și dorința de a se dezvolta în domeniul vânzărilor.
  • Cunoașterea limbii engleze este un plus.
Oferim:
  • Salariu competitiv și sistem de bonusuri.
  • Formare profesională și dezvoltare continuă.
  • O echipă prietenoasă și condiții de muncă confortabile.
  • Oportunități de avansare într-o companie de prestigiu.
Dacă ești pregătit să faci parte din echipa Mercedes-Benz și să atingi rezultate înalte, trimite-ne CV-ul tău cu mențiunea „Manager Vânzări”. Te așteptăm cu nerăbdare!

Alătură-te nouă și devino parte din povestea de succes Mercedes-Benz!

E-mail: nadejda.stratan@autocapital.md
069217070

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть