Manager vânzări B2B - produse premium pentru copii

Carousel

19 октября 2024

Carousel angajeaza:

Bună! Noi suntem Carousel, O companie specializată în distribuția de jucării eco, educative și produse premium pentru copii, aduse direct din Franța, Germania și alte țări UE. Acum, avem un loc special în echipa noastră pentru un Manager B2B care să fie proactiv/ă, orientat/ă spre obiective și cu o gândire clară.

Ce Veți Face: În rolul de Manager B2B, veți avea misiunea să îmbunătățiți și să extindeți relațiile noastre cu clienții B2B.

Responsabilități de Bază:

  • Întreținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții B2B.
  • Crearea de oferte comerciale personalizate și atractive.
  • Colectarea feedback-ului clienților și adaptarea ofertelor.
  • Coordonarea eficientă a procesului de comandă și livrare.
  • Descoperirea și valorificarea noilor oportunități de afaceri.

Ce Căutăm:

  • Abilități de comunicare și organizare.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Experiență în vânzări este un plus, dar nu este obligatorie.
  • Familiaritatea cu 1C sau alte sisteme similare este binevenită, dar nu esențială. Ne place să învățăm și să creștem împreună!

Ce Oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos și susținător.
  • Salariu competitiv, adaptat experienței și contribuției tale.
  • Program flexibil: luni - vineri, 10:00 - 18:00.
  • Angajare oficială și pachet social complet.
  • Locația oficiului: str. M. Eminescu 24, un loc plăcut și accesibil.

Pentru a Aplica: Expediază-ne un CV pe adresa: alexandra@carousel.md și sună-ne pentru un interviu cu Alexandra, managerul nostru, la +373 699 69 234 / + 0 22 011 022 sau vino să ne cunoști la magazinul Carousel, str. M. Eminescu 24.

Telefon: +373 699 69 234, 022 011 022
E-mail: alexandra@carousel.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть