Manager Vânzări (de la 2500 euro)
Proimobil.md

26 сентября 2024

Dacă te vezi un TOP MANAGER, ai sau nu experiență în vînzări, dar îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, atunci alătură-te echipei noastre.

Responsabilități față de candidat:

  • Analizarea pieții imobiliare;
  • Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
  • Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare
  • Încheierea contractelor;
  • Perfecționare permanentă prin  participarea la traininguri de vînzări organizate de companie.

Compania garantează:

  • Un salariu decent, se acorda cele mai înalte comisioane,
  • Abonament cu minute nelimitate;
  • Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei;
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern;
  • Instruire obligatorie în domeniul imobiliare precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vînzări și negociere.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: hr@proimobil.md cu mențiunea ”Manager Vînzări”.

E-mail: hr@proimobil.md
Web: www.proimobil.md
Tel.: 069444193

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть