Manager vînzări B2B

ProFlorist

14 октября 2024

Suntem în căutare de:

Compania specializată în vînzări angro de ambalaje pentru flori, coșuri, panglici și alte accesorii floristice lucrînd în mare parte cu clienții B2B (magazine de flori, floriști profesioniști) are nevoie de un manager de vînzări.

Cerințe față de candidați:

  • atitudine binevoitoare;
  • orientarea spre client;
  • dorința de a învăța;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • abilitatea de a accepta criticile.

Responsabilități:

  • gestionarea relațiilor cu clienții existenți;
  • identificarea clienților noi în mediul online și offline;
  • elaborarea și expedierea ofertelor comerciale;
  • primirea și procesarea comenzilor, lucrul cu baza de date;
  • menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

Oferim:

  • un birou spațios și confortabil în sectorul Botanica;
  • un job interesant, variat și pozitiv.

Program de lucru: 9:00-18:00 (de luni pînă vineri)
Zilele de 14 februarie și 8 martie ale fiecărui an sunt zile lucrătoare
Salariu: 8 000 lei (partea fixă + bonus + % din vînzări)

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos.

Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon specificat în intervalul orar 14:00-16:00.

E-mail: olga.pencencova@gmail.com
Telefon: 079646609 (Olga)

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть