Marketolog | Mаркетолог

Customagic

18 октября 2024

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea, importul și distribuția produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova, angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Ești pasionat de marketing? Vino să faci parte din echipa noastră de pasionați ai marketingului.

Îți place munca interesantă și multilaterală și ai multă adrenalină, noi îți oferim oportunități de a demonstra abilitățile creative în cadrul postului de  Marketolog  într-o companie care se dezvoltă continuu, de succes și printre lideri pe piața din Moldova.

Cerințe:

  • Studii superioare (marketing, Publicitate, PR);
  • Experiență de mai mult de 3 ani în marketing;
  • Abilități excelente de analiză;
  • Creativitate și gândire nestandartă;
  • Capacitatea înaltă de a genera idei și analiza;
  • Activ, energic, orientat spre rezultate;
  • Disponibil pentru deplasări.

Sarcini de bază:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de promovare a brandurilor și produselor din portofoliul companiei;
  • Formarea bugetului și a planului de marketing;
  • Planificarea și implementarea campaniilor de marketing;
  • Pregătirea materialelor publicitare și de informare (cataloage, broșuri etc.);
  • Analiza pieței și necesităților clienților, identificarea tendințelor și trendurilor de pe piață;
  • Analiza eficienței publicității, a activităților de marketing, a stării și dinamicii indicatorilor de vânzări.

Ce trebuie să faci:
Doar să expediezi CV-ul dvs. complet, cu indicarea postul vacant, la adresa hr@customagic.md și să aștepți să fii telefonat și invitat la convorbire

Preselecția se realizează în 2 etape:
Etapa 1. Selecția CV-urilor cu INDICAREA POSTULUI.
Etapa 2. Interviu cu candidații selectați care au trecut selecția.

Требования:

  • Высшее образование (маркетинг, Реклама, PR);
  • Опыт работы более 3 лет в сфере маркетинга;
  • Творческий и научно-аналитический склад ума;
  • Креативность и нестандартность мышления;
  • Способность отличного анализа и генерации идей;
  • Активность, энергичность, ориентированность на результат;
  • Готовность к командировкам.

Основные задачи:

  • Разработка и реализация стратегий продвижения брендов и продуктов, входящих в портфель компании;
  • Формирование бюджета и маркетингового плана;
  • Планирование и проведение маркетинговых кампаний;
  • Подготовка рекламно-информационных материалов (каталогов, брошюр и т.д.);
  • Анализ рынка и потребностей клиентов, выявление тенденций и трендов рынка;
  • Анализ эффективности рекламы, маркетинговых мероприятий, состояния и динамики показателей продаж.

Действия:
Просим Вас внимательно ознакомиться с требованиями к Вакансии.
Отправить полное резюме с указанием вакансии по электронному адресу hr@customagic.md

Предварительный отбор осуществляется в 2 этапа:
1 этап. Отбор резюме с УКАЗАНИЕМ ВАКАНСИИ.
2 этап. Собеседование с отобранными кандидатами, прошедшими отбор.

hr@customagic.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть