Mecanic deservire utilaje magazine Chișinău

Rogob carne si mezeluri

19 октября 2024

Compania Rogob este în căutarea unui coleg pentru a suplini funcţia de:

În rolul de Mecanic utilaje, vei fi responsabil de buna desfasurare a activitatilor specifice de intretinere a utilajelor si sistemelor ingineresti din cadrul magazinelor specializate.

Responsabilități:

  • Realizeaza activitati de intretinere la toate utilajele, instalatiile si echipamentele din cadrul magazinelor;
  • Asigura relatiile de colaborare cu firmele ce fac deservirea tehnica si serviciile specifice in cadrul magazinelor (pentru energie electrica, curatenie, salubrizare etc);
  • Monitorizeaza si efectueaza reviziile periodice ale utilajelor, instalatiilor si echipamentelor din cadrul magazinelor.

Ce așteptăm:

  • studii tehnice, relevante postului;
  • experienta intr-un post similar (avantaj);
  • cunoasterea sistemelor ingineresti, instalatiilor sanitare si echipamentelor electrice;
  • permis de conducere cat. B.

Ce oferim:

  • carieră într-o companie în continuă dezvoltare
  • pachet salarial atractiv
  • mediu de lucru dinamic
  • transport de serviciu

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть