Prorab (de la 20.000 lei)

Complex Total SRL

19 октября 2024

Angajăm:

STRAAL RETAIL PARK este in cautarea unui conducător de șantier / șef de lucrări în construcții, care va coordona activitățile de pe șantier, asigurându-se că proiectul se desfășoară conform planului.

Printre responsabilitățile sale se numără:

  • Planificarea lucrărilor: Stabilește ordinea și metoda de execuție a lucrărilor.
  • Coordonarea echipei: Supervizează muncitorii și subcontractorii, asigurându-se că fiecare știe ce are de făcut.
  • Monitorizarea progresului: Urmărește stadiul lucrărilor și rezolvă eventualele probleme apărute.
  • Respectarea normelor de siguranță: Se asigură că toate activitățile sunt conforme cu reglementările de siguranță.
  • Comunicarea cu clienții: Menține legătura cu beneficiarii proiectului, raportându-le progresul și eventualele modificări.

Oferim:

  • Salariu in crestere, de la 20.000 (in dependenta de profesionismul candidatului)
  • Alte beneficii nonsalariale (negociate cu candidatul la convorbire)

Daca ai experienta de min. 2 ani intr-o functie similara, trimite CV-ul tau la adresa hrstraal@gmail.com, iar noi cu mare drag luam legatura cu tine, pentru ati prezenta oferta noastra de angajare detaliata!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть