Reprezentant Medical | Manager Vanzari

MedExpert

18 октября 2024

Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.
Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii şi a serviciilor prestate de companie către medicii specialiști și liderii de opinie în domeniul sănătății din zona alocata, in conformitate strategia de marketing
  • Participarea la evenimente medicale cu scopul promovarii serviciilor
  • Inițierea, dezvoltarea şi menținerea relațiilor cu clienții existenți şi identificarea potențialilor clienți
  • Organizarea de prezentări, mese rotunde şi alte evenimente de promovare
  • Prospectarea pieței de profil şi identificarea noilor oportunități de vânzare
  • Promovarea activă a noilor servicii oferite de companie.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare medicale finisate
  • Experiență profesională anterioară în vânzare sau promovare medicală
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
  • Cunoştințe avansate de utilizare a MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
  • Abilități excelente de comunicare interpersonală, putere de cunvingere
  • Abilități de planificare şi organizare
  • Responsabilitate şi orientare spre rezultat
  • Permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant în corespundere cu rezultatele obținute
  • Reduceri semnificative la toate serviciile companiei
  • Oportunități de dezvoltare şi creştere profesională
  • Telefon, PC, automobil de serviciu
  • Program de lucru flexibil
  • Mediu activ și dinamic.

E-mail: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть