Reprezentant medical

Infomedica

19 октября 2024

Angajăm:

Cerințe:

  • studii medii sau superioare;
  • experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj;
  • abilitati de comunicare și negociere;
  • orientare spre rezultat si client;
  • permis de conducere cat. B.

Responsabilități:

  • promovarea produselor companiei in cadrul vizitelor la medici si farmacisti;
  • stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
  • realizarea planului de vanzari și întocmirea dărilor de seamă;
  • dezvoltarea și îndeplinirea planurilor de acțiune pentru atingerea obiectivelor stabilite;
  • organizarea si participarea la evenimente medicale specifice cu scopul promovării produselor;
  • controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii);
  • întocmirea saptaminala a dărilor de seamă.

Telefon:060141545
E-mail: info@infomedica.md

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть