Senior Marketing Manager

hr solutions

16 октября 2024

Suntem în căutare de:

Despre companie

Clientul nostru este o platformă online

Descrierea jobului

  • Proiectarea și implementarea strategiilor de marketing corespunzătoare pentru activitatea companiei
  • Supravegherea departamentului și gestionare echipei
  • Identificați nevoile de programare, buget și resurse pe termen scurt și lung, inclusiv dezvoltarea și gestionarea unui buget anual de marketing, proiecții de profit/pierderi și alte considerații financiare
  • Cunoașterea matricilor cheie de performanță în marketing și instrumentele de monitorizare pentru a furniza cercetări de piață, prognoze, analize competitive, rezultate ale campaniilor și tendințe ale consumatorilor
  • Identificarea cerințelor clienților și noilor oportunități de afaceri și realizarea acestora
  • Analiza ofertelor publicitare și identificarea celor mai avantajoase forme de promovare
  • Colaborarea cu echipa de vânzări a companiei, ajutând să își îndeplinească obiectivele comerciale, oferindu-le instrumente, materiale corespunzătoare
  • Aprobarea și crearea bugetelor pentru conferințe și alte evenimente specifice

Cerințe pentru candidat

  • Studii în marketing, economie, publicitate sau comunicare
  • De la 3 ani de experiență de muncă într-o poziție simolara
  • Capacitate de a dezvolta și coordona strategii de promovare și marketing
  • Cunoașterea limbilor română, rusă
  • Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj
  • Ai cunoștințe solide marketing de brand, relații publice, gestionarea conținutului, marketing digital etc.
  • Experiență cu SEO, SEM, marketing pe rețelele sociale, email marketing și analitică web
  • Abilitatea de a utiliza date și analize pentru a lua decizii informate, a măsura eficacitatea campaniilor și a ajusta strategiile în consecință
  • Familiaritatea cu diverse platforme și instrumente de marketing digital, cum ar fi Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads Manager, CRM-uri, etc.

Ce oferim

  • Dezvoltare profesională dinamică
  • Libertatea în a-ți manifesta profesional
  • Grafic de lucru de 8 ore pe zi, de luni-vineri 09:00-18:00
  • Buget alocat, separat, pentru activitățile de marketing
  • Proiecte diverse și inetersante

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 060654544
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

E-mail: info@hrsolution.md
060654544

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть