Specialist în Recrutare, cu sediul în Galați

easy hire

18 октября 2024

Suntem în căutare de:

Suntem o companie internațională de servicii în industria petrolului și gazelor, precum și în sectorul maritim. Avem în principal proiecte în Europa, dar operăm și la nivel global. Clienții noștri sunt companii internaționale active în sectoarele petrolului, gazelor și industriei grele. Compania noastra de servicii contribuie la proiectele acestora, fie ca antreprenor, fie prin furnizarea de soluții de personal. Avem birouri în Suedia, Norvegia, Olanda și România, care colaborează pentru a oferi soluții complete clienților noștri.

Ești obișnuit să lucrezi într-un mediu dinamic?

Îți place să rezolvi provocări și te consideri motivat de tine însuți?

Ai cel puțin 3 ani de experiență în recrutare?
Ești fexibil să iți schimbi locul de trai în Romania?

Dacă răspunsul este da, s-ar putea să fim potrivirea perfectă, iar tu ai putea deveni noul nostru Specialist în Recrutare, cu sediul în Galați.

Te rugăm să reții că această poziție nu este remote/hibrid; vei lucra la biroul nostru din Galați.

Ce prețuim pentru această poziție:

  • O personalitate deschisă și analitică.
  • Capacitatea de a gestiona stresul și de a te adapta schimbărilor neașteptate din timpul zilei de lucru.
  • Un simț al responsabilității și o atitudine orientată spre echipă.
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală în limba engleză.
  • Capacitatea de a planifica și de a gândi cu câțiva pași înainte.
  • Angajamentul de a respecta relațiile cu clienții noștri și de a pune pe primul loc nevoile acestora.
  • Capacitatea de a recruta atât independent, cât și ca parte a unei echipe.
  • Încrederea de a vorbi la telefon cu ușurință.
  • Competențe bune în utilizarea computerului, în special MS Office.

Ce oferim:

  • Un salariu competitiv de până la 2000 Euro NET pe lună, în funcție de experiență.
  • Gazda gratuită în Galați!
  • Apartenența la o organizație internațională.
  • Program flexibil, full-time.
  • Oportunități de a dezvolta noi rutine mai eficiente.
  • Călătorii de afaceri internaționale și interne.

Un plus important:

  • O bună înțelegere tehnică.
  • Experiență în domeniul naval sau o industrie conexă.

Responsabilități:

  • Coordonarea cu birourile noastre din Suedia și Olanda și efectuarea verificărilor pre-angajare.
  • Comunicarea feedback-ului de la candidați.
  • Redactarea contractelor și gestionarea încărcării documentelor.
  • Generarea ID-urilor de angajați și actualizarea detaliilor candidaților în baza noastră de date.
  • Raportarea și analizarea datelor candidaților pentru a găsi candidații potriviți.
  • Sprijinirea personalului existent și participarea în procesul de recrutare (echipa de livrare pentru clienții noștri).
  • Aceasta este o poziție permanentă.

Dacă ești pregătit să faci o schimbare în viața ta, sa locuiești in Romania (Galați) și să lucrezi pentru o companie internațională, aplica cv la cv@easyhr.md.

E-mail: cv@easyhr.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть